VirCitiesLOgo

VirCities – zamknięta beta od 10. sierpnia w Polsce

VirCitiesLOgo

Tytuł stworzony przez niezależne studio IlkFinKom to propozycja dla użytkowników najpopularniejszych systemów mobilnych – iOS, Android i Windows Phone. VirCities pozwoli graczom udowodnić swój kunszt managerski, wykazać się zmysłem ekonomicznym, czy wreszcie zrealizować ambicje polityczne. Polska wersja już 10. września wejdzie w fazę beta-testów, a wszyscy, którzy się do nich zgłoszą, pobiorą grę na swoje urządzenia mobilne całkowicie za darmo.

 

Korzenie VirCities sięgają strategicznych, wieloosobowych gier przeglądarkowych, z których studio zaczerpnęło najlepsze elementy wzbogacając je o wiele autorskich pomysłów. Doświadczenia zbierane przez IlkFinKom od 2010. roku pozwoliły na stworzenie wysokiej jakości tytułu, który zapewni odbiorcom głębokiej i zróżnicowanej rozgrywki z elementami konkurencji i współpracy między graczami. Prezentowana w VirCities realistyczna, wielopoziomowa symulacja życia miasta dostarczy grającym zróżnicowanych wyzwań i zaoferuje wiele możliwych ścieżek rozwoju.

 Chcesz się sprawdzić jako przedsiębiorca? W wirtualnym mieście założysz własną firmę, zatrudnisz pracowników i powalczysz z konkurencją, lub znajdziesz własną niszę na rynku. Wolisz poświęcić czas rozwojowi umiejętności swej postaci i pomagać innym? Gra pozwoli ci otworzyć własną praktykę lekarską. A może pociąga cię czwarta władza? Możesz zostać wydawcą własnej gazety a z czasem, potentatem medialnym. Każda z wybranych ścieżek może okazać się wstępem do oszołamiającej kariery politycznej – od szarego obywatela, po prezydenta metropolii.

Twórcy z IlkFinKom dołożyli starań, by wielowymiarową, obfitującą w zmienne mechanika nie przytłoczyła gracza. Wirtualne miasto rządzi się złożonymi, lecz łatwymi do zrozumienia zasadami, bazującymi na rzeczywistej ekonomii czy polityce. Przejrzysty interfejs dodatkowo ułatwi zarządzanie postacią, interakcję z innymi obywatelami czy grupami, czy wreszcie sprawowanie rządów. 15-minutowa sesja dziennie – tyle wystarczy, do poczynienia widocznych postępów i do czerpania dużej satysfakcji z rozgrywki. Mnogość ścieżek, zadań i elementów czekających na odkrycie zagwarantuje jednak bardziej zaangażowanym możliwość ciekawego spędzenia długich godzin z VirCities. Gra zapewni też niemałe emocji – zwłaszcza, gdy do rywalizacji ze sobą staną całe wypełnione ludźmi miasta!

Zespół pracujący nad VirCities podkreśla twórczy udział społeczności graczy, która zaczęła gromadzić się wokół gry jeszcze przed fazą testów alfa. Ciągły dialog między deweloperami a graczami pomógł uczynić VirCities tytułem przemyślanym i dopracowanym pod każdym względem. 10 sierpnia, w dniu polskiej premiery, do polskich App Store, Google Play i Windows Store trafi tytuł, który spełni wymagania nawet najbardziej wytrawnych strategów, ekonomistów i przywódców!

Oficjalna strona gry: vircities.com

Post Author: TreeCo