ImperiaOnlineLOGO

Więcej możliwości strategicznego planowania w najnowszej aktualizacji do gry Imperia Online

ImperiaOnlineLOGO

Twórcy gry Imperia Online podzielili się informacjami na temat zbliżającej się kolejnej aktualizacji do swojej gry. Tym razem w ręce graczy zostanie przekazane narzędzie, które znacznie zwiększy możliwości strategicznego planowania rozwoju Imperium, a także wzbogaci raport z bitew o dopracowane animacje.

Pierwszą z nowych opcji wprowadzanych do gry jest możliwość śledzenia poszczególnych aspektów rozwoju własnego królestwa. Na szczegółowych wykresach będzie można śledzić dane dotyczące ekonomii, armii, handlu i innych. Dzięki dostępowi do tych danych gracze z łatwością będą mogli uzyskiwać informacje na temat liczby wojsk, rozegranych bitew, ważnych wydarzeń w swoim Imperium czy wartości swoich jednostek. Zgromadzenie wszystkich tak istotnych informacji w jednym miejscu pozwoli graczom nie tylko uzyskać wiedzę niezbędną przez rozpoczęciem konfliktu wojskowego, ale też na odpowiednie planowanie dalszego rozwoju własnego Imperium.

We wrześniu w grze pojawią się także zapowiedziane wcześniej animowane bitwy, które zostały wzbogacone szczegółowymi efektami wizualnymi. Animacje bitew będą ciekawym dodatkiem do raportów bitewnych i pokażą graczom dokładnie co się wydarzyło podczas prowadzonego przez nich oblężenia. Wszystkie jednostki posiadać będą szczegółowe dane np. punkty życia czy ataku. Dzięki możliwości sprawdzenia zachowania jednostek w bitwie, gracze będą mogli lepiej rozplanować swoje kolejne konflikty wojenne oraz bitwy.

reflinkLOGO

Post Author: TreeCo