myfreezoologo

Nowa epoka w My Free Zoo

myfreezoologo

Do My Free Zoo przybywają olbrzymie rekiny, nieloty i ogromne trąbowce! Od 5 poziomu muzeum możesz odblokować za zoodolary w Muzeum Historii Naturalnej Trzeciorzęd. Trzeciorzęd zwany również kenozoikiem, rozpoczął się około 65 mln lat temu wraz z wyginięciem dinozaurów poprzez uderzenie meteorytu i trwał do początku epoki lodowcowej około 2,6 mln lat temu. W trakcie tego okresu wykształciły się niemalże wszystkie znane nam dziś gatunki ssaków, dlatego też zwany jest on powszechnie „Epoką ssaków“.

Po aktywacji nowej epoki w muzeum możecie wysłać swoich badaczy na poszukiwanie fragmentów skamielin. Gdyż wraz z rozpoczęciem ery kenozoicznej w muzeum, mogą zostać odkopane szkielety trzech nowych gigantycznych zwierząt.

Są to: Megalodon, który jest uważany za największego rekina w historii świata, którego długość mogła sięgać do 20 metrów, a waga do 100 ton; Kelenken z wagą do 350 kilogramów i wzrostem do 3 metrów atakował swoje ofiary wielkim dziobem, niektóre gatunki tych nielotów były nawet w stanie zabić większe ofiary za pomocą kopnięcia i osiągały prędkość do 50 kilometrów na godzinę. A także Deinotherium z rodziny trąbowców, do których należą dzisiejsze słonie. Deinotherium miał dwa w dół skierowane ciosy, a jego waga sięgała do 14 ton.

Jak tylko znajdziecie w muzeum 12 fragmentów skamieliny Kelenkena, możeszcie złożyć je w szkielet Kelenkena i umieścić go jako dekorację w waszym zoo lub muzeum. Za zebranie 11 fragmentów skamieliny Deinotherium otrzymacie szkielet Deinotherium a za 10 fragmentów skamieliny Megalodona szkielet Megalodona.

Po zebraniu kolejnych 15 fragmentów karty Kelenkana, możecie przekształcić je w żyjącego Kelenkana, za 15 fragmentów karty Deinotherium możesz złożyć żyjącego Deinotherium a za dodatkowe 12 fragmentów karty Megalodona żyjącego Megalodona. Obejrzyjcie sobie jak najszybciej tych gigantów z trzeciorzędu. Życzymy wam dobrej zabawy w My Free Zoo!

reflinkLOGO

Post Author: TreeCo