MyLittleFarmies

Jesienny event w My Little Farmies !

MyLittleFarmies

Nadeszła złota jesień. Od teraz do wtorku, 29 września do godziny 11:59 możecie udekorować swoją osadę w My Little Farmies czarującymi dekoracjami jesiennymi.

 

W sklepie czekają na was piękne dekoracje, które możecie nabyć za sztabki złota lub talary. Wybór jest bardzo bogaty, począwszy od słodkich fiołków alpejskich przez spokojną ławkę i potężny jesienny dąb, aż po egzotyczną pięknotkę Bodiniera i przebrane dziecko z latawcem. Każda umieszczona na farmie dekoracja jesienna posiada pewną wartość w postaci kasztanów. Na koniec akcji zostaną podliczone kasztany otrzymane z umieszczonych na farmie dekoracji i otrzymacie wspaniałe nagrody.


Za 3.000 kasztanów otrzymacie 1 fragment statuy jelenia. 7.500 kasztanów da wam dodatkowo złoty booster. Za 15.000 kasztanów otrzymacie 4 fragmenty statuy jelenia. Zdobywszy 40.000 kasztanów, na wasze konto w grze zostaną przekazane kolejne 10 fragmentów statuy jelenia, a za 65.000 kasztanów otrzymacie jeszcze raz 35 części karty statua jelenia oraz wszystkie wymienione powyżej nagrody. W ten sposób możecie od razu złożyć nowy cud świata. Statua jelenia posiada 8000 punktów popularności i przyniesie wam co 5 godzin przypadkowy produkt.

Jeśli udało wam się zdobyć na koniec akcji choćby jeden fragment statuy jelenia, to brakujące fragmenty karty możecie zbierać w późniejszym przebiegu gry. Obejrzyjcie sobie jak najszybciej tę wspaniałą akcję jesienną w My Little Farmies. Życzymy wam nastrojowej jesieni.

 

reflinkLOGO

Post Author: TreeCo