WolniFarmerzy2LOGO

Upjers osiągnął milion graczy w My Free Farm 2

WolniFarmerzy2LOGO

Farmerska aplikacja na iOS i Android, dostępna w wielu wersjach językowych, cieszy się wielką popularnością na całym świecie.

Upjers, producent i wydawca ulubionych aplikacji mobilnych i gier przeglądarkowych, świętuje osiągnięcie kolejnego ważnego kamienia milowego w historii firmy – ponad milion graczy na całym świecie pobrało do dziś farmerską aplikację My Free Farm 2.

Wraz z My Free Farm 2 upjers może poszczycić sięwielkim osiągnięciem w dziedzinie mobilnych aplikacji. Już wkrótce po starcie zespół twórców gry miał przyjemność cieszyć się z licznych pobrańaplikacji oraz pozytywnych ocen w sklepach internetowych. Zaledwie czterymiesiące później aplikacja osiągnęła dumną liczbę 1 miliona zarejestrowanychgraczy.

Tym samym mobilna aplikacja My Free Farm dzieli ogromny sukces gryprzeglądarkowej Wolni Farmerzry, na której koncepcji bazuje. Do powodzeniaaplikacji przyczyniły się z pewnością wciąż to nowe, interesujące opcje grytakie jak chatka rybacka, tartak i uwielbiana przez graczy seria questów Wildlife, która włącza w akcję gry psy i koty, które można przyjąć na swej farmie.

Aplikacja My Free Farm 2 wyróżnia się również techniką 3D umożliwiającą obracanie farmy o 360 stopni i oglądanie jej z każdej perspektywy. Gracze z całego świata mogą rozkoszować się aplikacją My Free Farm 2 w 14 wersjach językowych, w tym między innymi po polsku, francusku i czesku.

W opracowaniu znajdują się już kolejne pasjonujące opcje do aplikacji My Free Farm 2 , dlatego też niewątpliwie opłaca się regularna aktualizacja aplikacji w odpowiednim sklepie.

Gre pobierzecie z App Store i Google Play

Post Author: TreeCo