myfreezoologo

Nastała jesień w My Free Zoo

myfreezoologo

Słoneczko mieni się złotem na niebieskim niebie, a wiatr zawiewa liście po zoo. Dziś w grze przeglądarkowej My Free Zoo rozpoczął się jesienny event! Do środy, 30. września godz. 11:59 możecie dekorować swój ogród wspaniałymi dekoracjami i swoim zwiedzającym zaprezentować zoo w iście jesiennej aurze. Szeroki wachlarz jesiennych ozdób takich jak jesienna jarzębina, wygodna ławeczka czy jesienna bodiniera oraz wiele, wiele innych.

Za każdą ozdobę ustawioną w zoo otrzymacie w zamian określoną liczbę kasztanów. Na zakończenie akcji twórcy podliczą zgromadzone przez was kasztany za które otrzymacie wspaniałe nagrody.

W zamian za 500 kasztanów otrzymacie samca indyka dzikiego. Indyk dziki zaliczany jest do kuraków. Pochodzi z Ameryki Północnej i znany był już wśród Indian jako zwierze domowe. 2.000 kasztanów przyniesie wam dodatkowo samca kinkażu żółtego. Kinkażu jest małym niedźwiadkiem zamieszkującym tereny Ameryki Południowej i Środkowej. W nagrodę za uzbieranie 10.000 kasztanów otrzymacie samiczkę indyka, a w zamian za 25.000 kasztanów złoty booster. Jeśli zaś zgromadzicie 60.000 kasztanów otrzymacie ponadto samiczkę kinkażu, co sprawi, że możecie rozpocząć hodowlę słodkich niedźwiadków kinkażu.

Dołączcie do jesiennego eventu i udekorujcie swoje zoo jesiennymi dekoracjami. Życzymy wam wspaniałej zabawy!

reflinkLOGO

Post Author: TreeCo