CallOfGoodsLogo

Call of Gods zamyka serwery !

CallOfGoodsLogo

101xp poinformowało o zamknięciu gry Call of Gods. W rozwinięciu znajduje się oświadczenie administratorów oraz krótkie podsumowanie.

 

 

6 października pożegnamy się z Call of Gods. Przez ten rok poznaliśmy, co oznacza zwycięstwo i przegrana. Każde z nich było warte tego, żeby się walczyć.

Jednocześnie bogowie przyzywają bohaterów dołączyć do Ligi Aniołów – właśnie tam rozegra się wydarzenie tylko dla odważnych. Aby ułatwić drogę do mistrzostwa w nowym świecie, nadesłali śmiertnym hojną nagrodę. Zbieraj najbardziej oddanych sojuszników i tocz brzeszczot – w grze już na Ciebie czeka link z prezentem, który przeniesie Ciebie do nowych światów, kiedy będziesz na to gotowy.

29 września zostanie wyłączony system płatności, bohaterzy będą musieli korzystać wyłącznie z własnych zapasów do 6 października – dnia, gdy właśnie pożegnamy się ze sobą, aby znowu się spotkać w „Lidze Aniołów”

 

Nie ma się co oszukiwać, że ta gra zdobędzie kiedy kolwiek popularność. Została wydana w momencie , kiedy globalne serwery przestały być aktualizowane. Dodajmy do tego wszystkiego przestarzałą grafikę, dość biedną grywalność i mamy to co mamy czyli zamykanie kolejnych wersji gry.

Post Author: TreeCo