magicznyfleLOGO

Czarodziejski Flet – piękna i oryginalna gra logiczna dostępna bezpłatnie dla wszystkich przez 48 godzin na App Store

magicznyfleLOGO

Czarodziejski Flet, gra logiczna inspirowana dziełem Mozarta pod tym samym tytułem,  jest dostępna zupełnie za darmo w sklepie App Store przez 48 godzin. Twórcy celebrują w ten sposób 224. rocznicę pierwszego wykonania opery na deskach operowych Wiednia.

Doskonale przyjęta przez krytykę gra już w dniu wydania trafiła w USA oraz Wielkiej Brytanii na prowadzone przez App Store listy Najlepszych Nowych Gier. Regularna cena produkcji wynosi 3.99€. Od 30 września od godziny 01:00 w nocy GMT do 2 października do godziny 00:59 GMT gra będzie dostępna do pobrania na całym świecie całkowicie za darmo.

Czarodziejski Flet to ekscytujący debiut studia LabLike, kolektywu doświadczonych grafików i projektantów odważnie wkraczających w świat tworzenia gier. Ta oryginalna gra może pochwalić się się z 32 wymagającymi, pełnymi zagadek planszami, wysmakowaną grafiką oraz wciągającą historią opartą na operze Mozarta, przedstawianej nie tylko rozgrywką, ale i profesjonalnie dubbingowanymi animowanymi wstawkami.

Pobierz Czarodziejski Flet już teraz na App Store:
http://apple.co/1NOl31H
 

Czarodziejski Flet (Magic Flute by Mozart) pozwala graczom przenieść się do Królestwa Królowej Nocy i rozwiązać 32 przestrzenne zagadki logiczne umieszczone w pięknej scenerii „Czarodziejskiego Fletu” Mozarta. Czerpiąc ze współczesnych adaptacji operowych, twórcy postanowili stworzyć grę sprawiającą przyjemność zarówno osobom poszukującym artystycznych doznań oraz graczom pragnącym rzucić wyzwanie swojej spostrzegawczości i zdolnościom logicznego myślenia.

Nie przegap okazji aby odkryć tę nietuzinkową, zaczarowaną krainę i pobierz grę zupełnie ZA DARMO z App Store tylko teraz, gra jest dostępna za darmo od 1:00 w nocy 30. września przez kolejne 48 godzin.

Post Author: TreeCo