gladiators onlineLOGO

Przygotuj się do walki! Gra Gladiators Online pojawi się w serwisie Steam już 27 października

gladiators onlineLOGO

Dorado Games wzywa graczy do Koloseum, gdyż już 27 października w serwisie Steam zadebiutuje Gladiators Online: Death Before Dishonor – gra akcji czasu rzeczywistego z prawdziwymi walkami gladiatorów.

Osadzona w starożytnym Rzymie gra Gladiators Online: Death Before Dishonor pozwala graczom wcielić się w rolę właściciela szkoły gladiatorów, dając im jednocześnie możliwość zobaczenia, jak wyglądało prawdziwe życie tych antycznych wojowników. Gracze poszukują nowych talentów, starają się przelicytować oferty przeciwników, aby pozyskać najbardziej obiecujących przyszłych wojowników, szkolą i wyposażają gladiatorów do walki, wysyłając ich następnie na arenę, gdzie mogą zginąć lub odnieść wspaniałe zwycięstwo ku chwale gracza! 
 
Walka w grze Death Before Dishonor odbywa się w czasie rzeczywistym, co umożliwia graczom dobieranie taktyki i sterowanie ruchami gladiatora w ofensywie i defensywie. Gromadzenie w walce punktów Virtus przez skuteczne ataki i trafne zastosowanie którejś z 60 umiejętności bojowych decyduje o życiu i śmierci. Ze względu na ponad 600 przedmiotów, materiałów i technik, które mają wpływ na wynik walki, zarządzanie strategiczne jest kluczową umiejętnością pozwalającą gladiatorowi odnieść sukces. Co więcej, w tej grze śmierć jest nieodwołalna, dlatego niezwykle ważne jest właściwe wyposażenie najsilniejszych gladiatorów i odpowiednie przygotowanie ich do walki.

reflinkLOGO

Post Author: TreeCo