wolnifarmerzylogo

6 urodziny Wolnych Farmerów wraz z ogromną aktualizacją

wolnifarmerzylogo

Kultowa gra przeglądarkowa firmy Upjers otrzymała na 6 urodziny bogatą w nowości aktualizację.

Upjers, producent i wydawca znanych ilubianych gier przeglądarkowych i aplikacji na urządzenia mobilne, koncentruje się nie tylko na rozwoju nowych, świetnych gier, lecz także na obszernych aktualizacjach swoich kultowych pozycji. I tak na swe szóste urodziny Wolni Farmerzy otrzymali w prezencie nadzwyczajną farmę jakiej jeszcze nie było!

Jedyną w swoim rodzaju piątą farmę Wolni Farmerzy mogą zakupić po osiągnięciu poziomu 40 i posadzić na niej nowe gatunki egzotycznych owoców takie jak mango, kumkwat, ananasy, papaje i wiele innych.

Wraz z kolejną farmą świat wokół El Farmado i El Fiszado powiększył się do takich rozmiarów, że wyhodowane egzotyczne towary muszą zostać przetransportowane na odległe farmy różnymi środkami transportu stojącymi do dyspozycji farmerów. Tylko skąd wziąć na to wszystko paliwo? Nie ma problemu, można je wyprodukować w stacji paliw bio!

Nawet po sześciu latach istnienia Wolni Farmerzy nie stracili na uroku i popularności. Najnowsza aktualizacja bogata w witaminy z egzotycznych owoców i proekologiczne trendy w dziedzinie logistyki przyniosła ze sobą powiew świeżości i doskonałą zabawę z nowościami na kolejne, długie miesiące.

 

reflinkLOGO

Post Author: TreeCo