Uptasie odwiedzają wikingowie!

Trwa nowy event obrazkowy w krainie Uptasia! W związku z tym spodziewamy się odwiedzin z dalekiej północy. Są to staronordyccy przyjaciele. Oczywiście zostaną oni przywitani przez Uptasian miodem pitnym i rogami pitnymi napełnionymi smakowitymi płynami. W rozwinięciu newsa znajdziecie mały bonusik do jednej z gier Upjers.

 

Rozwiązujcie do poniedziałku, 23 listopada interesujące obrazki z ukrytymi obiektami w willi, gromadźcie rogi pitne i wymieniajcie je do środy, 25 listopada na wspaniałe nagrody.

Jak tylko uzbieracie 500 rogów pitnych, zostaniecie nagrodzeni Mjolnirem, magicznym młotem. Przy umieszczeniu go na mapie da wam 25 punktów dekoracji i jeden kryształ obrazkowy. Za 3.000 rogów otrzymacie statek „Skeide“, który przyniesie wam 180 punktów dekoracji oraz 3 kryształy obrazkowe. Zebrawszy 10.000 rogów pitnych zostaniecie wynagrodzeni Uggdrasilem, drzewem życia. Przyniesie Ci ono 750 punktów dekoracji oraz 6 kryształów obrazkowych. Za 12.000 rogów do picia otrzymacie nieustraszonego kota Wikinga Nordycką Adindę do kociej poczty.

reflinkLOGO

Ponaddto mamy dla was kod bonusowy do gry Garbage Garage o wartości 10zł. Wystarczy że w oknie płatności wybierzecie metodę paysafecard (10zł) i wpiszecie tam kod: 0329-2154-6961-3618. Kto pierwszy ten lepszy. Powodzenia! Koniecznie dajcie znać w komentarzu jeśli to właśnie wy zgarneliście kodzik 🙂

Korzystając z okazji, zapraszamy was na nasz Profil na Facebooku– każdy lajk jest mile widziany 😉

Post Author: TreeCo