warframe logo

2 grudnia gra Warframe otrzyma potężne rozszerzenie fabularne

warframe logo

Miło nam poinformać, że Warframe, popularny shooter free-to-play studia Digital Extremes, szykuje się na ogromną aktualizację, która nie tylko znacznie rozszerzy możliwości rozgrywki, ale też będzie największą w tym roku.

Pierwszy filmowy quest
Opowieść o zemście i zdradzie będzie głównym tematem linii questów „The Second Dream”, pierwszej serii zadań w historii gry Warframe, która będzie zawierała filmowe prowadzenie fabuły – jest to krok w kierunku zupełnie nowego przeżywania gry. Gracze będą mogli brać udział w kompleksowej narracji, która skieruje Tenno w pogoń za duchami przeszłości przez opuszczone budynki Orokin. Odkrycie tajemnic Orokin zmieni na zawsze Lotos i jej wiernych wojowników. Wierni fani Warframe będą mogli rozpocząć quest zaraz po aktualizacji, natomiast nowi gracze będą musieli najpierw wytrenować się w pierwszych podstawowych misjach, żeby móc odblokować zadania „The Second Dream”

Kosmiczni ninja będą grać za -jeszcze bardziej- darmo
Warframe miał ogromny wpływ na redefinicję systemu free-to-play, zaoferował bowiem graczom dostęp do ogromnego świata pełnego przygód, gdzie gracze decydują o tym czy chcą wydać na coś pieniądze. Twórcy, w myśl tej filozofii, chcą aby Warframe był jeszcze bardziej darmowy! Przychylając się prośbie graczy, tokeny umożliwiające wskrzeszenie podczas rozgrywki zostają zniesione, a gracz wraz z rozpoczęciem misji będzie otrzymywał teraz możliwość czterokrotnego wskrzeszenia, która będzie automatycznie odnawiana po powrocie na statek, oznacza to nieograniczoną rozgrywkę bez potrzeby płacenia!

reflinkLOGO

Post Author: TreeCo