Czarny Piątek w grach Upjers

Black friday w Ameryce ma już długą tradycję. Jest on obchodzony zawsze w czwarty piątek listopada. W tym roku przypada on na piątek 27 listopada i jest zwiastunem otwarcia świątecznego sezonu zakupowego w Stanach Zjednoczonych. Większość sieci handlowych redukuje w tym dniu ceny. Teraz w grach upjers świętujemy po raz pierwszy black friday!

Przez cały piątek 27 listopada od godziny 0:01 do 23:59 czekają na was wspaniałe rabaty podczas zakupu przedmiotów lub funkcji premium w czterech grach: My Little Farmies, My Free Zoo, Wolni Farmerzy i Kapi Hospital.

Wolni Farmerzy
W zabawnej grze farmerskiej Wolni Farmerzy otrzymacie 48 godzinny bonus na zbiory z 20% rabatem! W Wolnych Farmerach black friday trwa wyjątkowo od piątku 27 listopada godz. 00:01 do soboty 28 listopada godz. 23:59

My Little Farmies
Rabatowy fest w My Little Farmies! Na wszystkie wydatki waluty premium dokonane w My Little Farmies w piątek 27 listopada otrzymacie 10% rabatu! Jeśli na przykład kupicie w piątek 27 listopada jakikolwiek przedmiot za walutę premium, to zapłacicie wprawdzie pełną cenę, ale po zalogowaniu do gry między poniedziałkiem od godz. 12:00 a poniedziałkiem 7 grudnia otrzymacie zwrot 10% rabatu.

My Free Zoo
Polowanie na oferty specjalne otwarte! Również w My Free Zoo otrzymacie rabat w wysokości 10% na wszystkie wydatki waluty premium dokonane w piątek 27 listopada. Również tutaj podczas zakupu zapłacicie pełną cenę a zwrot rabatu otrzymacie po zalogowaniu do gry między poniedziałkiem od godz. 12:00 a poniedziałkiem 7 grudnia.
Do Zoo!

Kapi Hospital
Dzień taniej kliniki! W Kapi Hospital w piątek 27 listopada od godz. 00:01 do godz. 23:59 otrzymacie rabat na pakiety personelu premium jak i pracowników w wysokości 20%!

Zielone Imperium
Przeceny w kolorowej krainie krasnali! W Black Friday 27 listopada od godz. 00:01 do godz. 23:59 zaoszczędzicie na doładowaniu samosiejki aż 20% ceny. Rabat obejmuje zarówno mały jak i duży pakiet.

Post Author: TreeCo