adwentLOGO1

Kalendarz andwentowy w Rail Nation, Grepolis oraz Farmeramie.

adwentLOGO1

Ponieważ święta zbliżają się wielkimi krokami, w wielu grach twórcy przygotowali kalendarze adwentowe. Wiąże się to z możliwością zdobycia cennych nagród.

 

Rail Nation:
W tym roku twórcy zaimplementowali kalendarz adwentowy w grze. Od 1 do 24 grudnia każdego dnia pojawi się nowy prezent.
Wszystko, co musicie zrobić, to zalogować się do Rail Nation. Prezent można odblokować tylko logując się danego dnia do gry. A zatem opłaca się grać w Rail Nation codziennie. Poza kalendarzem adwentowym w grudniu czeka na was gra w szukanie. Trzeba znaleźć różne przedmioty na mapie Rail Nation. Za każdy znaleziony przedmiot czeka na was nagroda. Ponaddto twórcy przerobili funkcje natychmiastowego załadunku. Teraz można go wykupić bezpośrednio w przedsiębiorstwie i nie trzeba tego robić osobno dla każdego pociągu.

Grepolis:
Przed wami szansa zdobycia darmowych przedmiotów. Odwiedźcie kalendarz adwentowy Grepolis w ramach wydarzenia zimowego w Grepolis i dajcie się obsypać prezentami.
Codziennie macie jedną szansę, by zakręcić Kołem Fortuny w śnieżnej kuli. Wykonajcie udany obrót, a otrzymacie znakomite nagrody – jednostki, premie do obrony, zaklęcia, dodatkowych mieszkańców, a nawet zimowe kryształy.   
Każdy obrót Kołem Fortuny daje wam szansę zdobycia zimowego kryształu. Gdy zbierzecie pięć kryształów, otrzymacie możliwość odblokowania wszystkich doradców na siedem dni zupełnie za darmo!


Farmerama:
Ho, ho, ho! Święta już niebawem, a cóż może być piękniejszego niż świąteczne prezenty każdego dnia?
Oprócz codziennych darmowych podarków otrzymacie bonusową nagrodę za odblokowanie wszystkich prezentów w danym okresie czasu, a także specjalną nagrodę, jeżeli uda wam się odblokować wszystkie 31 prezentów.

Post Author: TreeCo