UpjersLOGO2

Bożonarodzeniowe eventy w Upjers!

UpjersLOGO2

Producent i wydawca uwielbianych gier przeglądarkowych i aplikacji na urządzenia mobilne upjers również i w tym roku przygotował dla swej wiernej wspólnoty liczne bożonarodzeniowe eventy. Czas adwentu został należycie rozpoczęty już w ubiegłym tygodniu, kiedy to gracze licznych gier mieli okazję otworzyć pierwsze okienka kalendarzy adwentowych i otrzymać miłe niespodzianki.

Do dyspozycji graczy w My Free Zoo oddaliśmy aktualną kolekcję przepięknych zimowych dekoracji! Od dziś w sklepie Zoo można zaopatrzyć się w lodowe posągi, stoisko z jadalnymi kasztanami i grzanym winkiem. Główną nagrodą w tegorocznej akcji w My Free Zoo jest gronostaj.

Zestaw zimowych dekoracji otrzymały również egzotyczne ośrodki wczasowe w My Sunny Resort, jako że i urlopowicze z miłą chęcią obchodzą święta na całym świecie. Wygraną w evencie bożonarodzeniowym dla wszystkich ambitnych szefów kompleksów hotelowych jest nowy rodzaj restauracji – Chatka z piernika.

Farmisie w My Little Farmies udają się w ramach bożonarodzeniowej akcji na biegun północny, gdzie mogą sadzić magiczne choinki, które przy zbiorze przyniosą im kolorowe bombki. Choinkowe bombki należy zbierać, by móc je następnie wymienić na różnego rodzaju prezenty. Największą niespodzianką podczas tegorocznej zabawy dla wszystkich graczy My Little Farmies jest kolejny cud świata – handlarz przyprawami.

Również i koboldy w Undermaster  otrzymały na krótko przed świętami nowe, ambitne zadanie: w oblodzonych lochach czekają na nie ukryte w skalnych ścianach prezenty. Przy pomocy kilofów i kilku godzin pracy koboldy będą miały okazję wykopać wiele wspaniałych paczek, a na koniec eventu czekają na władców lochów i demonów wypasione nagrody: pułapka Mikołaj, drzewo potwór, czy też zamarznięte jezioro do połowu lodowych ośmiornic.

Post Author: TreeCo