ggf

Moc żużlowych atrakcji w Gdyni przy okazji premiery gry Speedway Manager!

ggf

Gdynia Gamie Festival to pierwsze tego typu wydarzenie w północnej części naszego kraju. Festiwal będzie zgrywalizowany. Oznacza to, że gdy tylko pobierzemy aplikację na swój smartfon lub tablet, natychmiast wejdziemy do gry. Odwiedzanie kolejnych stoisk będzie powodowało aktywację nowych zadań, dzięki którym uczestnicy zdobędą doświadczenie oraz atrakcyjne nagrody.

Na stoisku Speedway Manager wcielisz się w menedżera własnej drużyny żużlowej i rozegrasz wirtualny mecz z Dominikiem Kossakowskim, młodzieżowcem Wybrzeża Gdańsk, Erykiem Jóźwiakiem, mechanikiem Patricka Haaugarda, Maciejem Fludzińskim, znanym tatuażystą żużlowców, Maciejem Polnym, byłym prezesem Wybrzeża Gdańsk i członkiem GKSŻ, Jarosławem Olszewskim, legendą klubu z Gdańska, Marcelem Szymko, byłym zawodnikiem Wybrzeża Gdańsk i Polonii Piła, Arkadiuszem Buczyńskim, również byłym zawodnikiem klubu znad morza czy Tomaszem Rosochackim, znanym dziennikarzem żużlowym z Trójmiasta.


To nie koniec atrakcji, gdyż wraz z ekipą Speedway Managera na festiwalu zaprezentują się dwa kluby żużlowe, GKM Grudziądz z Mateuszem Rujnerem oraz Mateuszem Danielewiczem (sobota i niedziela) oraz KŻ Victoria Piła z Kacprem Grzegorczykiem (piątek i sobota). Niestety, zaproszenia do wspólnej promocji nie przyjęło Wybrzeże Gdańsk.

Przez cały weekend będzie także realizowany specjalny odcinek „Na żużlu pytamy”. Zapraszamy na 3 dni świetnej zabawy od 11 do 13 grudnia 2015 roku w godzinach od 10 do 18 do Hali Sportowo-Widowiskowej Gdynia Arena. Stoisko gry Speedway Manager znajdziesz w strefie indie.

Post Author: TreeCo