warframe logo

Największa aktualizacja Warframe „The Second Dream” dostępna na PS4 i wkrótce na Xbox One!

warframe logo

Studio Digital Extremes właśnie ogłosiło, że „The Second Dream”, największa i najbardziej ambitna aktualizacja słynnego hitu Free-to-Play, gry AAA, Warframe®, jest już dostępna na konsolach PS4, a wkrótce będzie również na Xbox One.

 

Aktualizacja „The Second Dream” wprowadza do gry najwyższej jakości narrację w formie pierwszego filmowego questa. Gracze, lepiej znani jako Tenno, w końcu poznają odpowiedź na pytania, które nurtują ich już od prawie trzech lat  ̶  „Czym naprawdę jest Warframe? Kim są Tenno?”.
Udostępniona wcześniej na PC, aktualizacja „The Second Dream” spotkała się z wyjątkową reakcją fanów, niektórych z nich doprowadzając do łez za sprawą pełnego emocji filmowego questu, który wyjawia długo skrywane tajemnice. Oprócz wprowadzenia do pierwszego filmowego questu, Tenno mogą liczyć na zupełnie nowego rodzaju Warframe – łucznika, Ivarę, nową mapę PvP, nowy tryb misji, a także mnóstwo nowego sprzętu, broni i wielu innych.

Najważniejsze elementy najnowszej aktualizacji „The Second Dream”:
PIERWSZY FILMOWY QUEST: Agent Pomsty poluje na Tenno, wykorzystując dawno zapomniany sekret. Sekret, który sięga do samej istoty bycia i znaczenia Tenno.
Wierni fani Warframe będą mogli rozpocząć quest zaraz po aktualizacji, natomiast nowi gracze będą musieli najpierw podszkolić swoje umiejętności w trakcie podstawowych misji, aby móc odblokować zadania „The Secret Dream”.
NOWY WARFRAME ŁUCZNIK: Ivara to uzbrojona w budzące trwogę strzały łowczyni, która porusza się bezszelestnie i atakuje bez ostrzeżenia.

NOWA MAPA PvP – PLACÓWKA OROKIN NA KSIĘŻYCU – Konklawe Teshina rozrasta się, stawiając swoim adeptom co tydzień nowe wyzwania. Do Konklawe dołączą: Vauban, Nekros, Mirage, Limbo i Ivara. Stocz walkę o przywództwo w ruinach placówki Orokin na księżycu i doskonal swoje umiejętności podążając Drogą Przodków.
NOWY TRYB MISJI: Misje ‘Sortie’ to wyjątkowo trudne misje końcowe, którym w pojedynkę lub w grupie podołać mogą doświadczeni Tenno.

reflinkLOGO

Post Author: TreeCo