Uptasia – Czas na łasuchowanie!

Od teraz w grze na przeglądarkę Uptasia, trwa prawdopodobnie najbardziej wyśmienity event obrazkowy wszech czasów: pod nazwą raj słodyczy.

Do poniedziałku, 18 stycznia do godziny 23.59 możecie rozwiązywać w willi wyjątkowe obrazki z ukrytymi obiektami i gromadzić pyszne pralinki. Następnie będziecie mogli wymienić zdobyte praliny do środy, 20 stycznia do godziny 23.59 na wyśmienite nagrody.

Za 500 pralin otrzymacie kandyzowane jabłko, które podczas umieszczenia go na mapie da wam 25 punktów dekoracji oraz 1 kryształ obrazkowy. Zebrawszy 3.000 pralin zostaniecie rozpieszczeni kuszącą fontanną czekoladową. Za umieszczenie fontanny w mieście zostanie wam dopisanych 180 punktów dekoracji, ponadto otrzymacie 3 kryształy obrazkowe. 10.000 pralinek obdaruje was bajkowym domostwem Jasiem , które zwiększy waszą maksymalną ilość klientów o 4 klientów na poziom rozbudowy. Oprócz tego otrzymacie jeszcze 6 kryształów obrazkowych. Za 12.000 zebranych pralin otrzymacie kotka Adindę cukiernika do kociej poczty, który przyniesie wam 3 kocie punkty.

Zapoznajcie się jak najszybciej z tym najpyszniejszym eventem obrazkowym. Życzymy wam pysznej zabawy w krainie Uptasia!

 

reflinkLOGO

Post Author: TreeCo