Forge of Empires w 2016 roku uhonoruje najciekawsze osobowości światowej historii.

forgeofempiresLOGO

Chcąc w oryginalny sposób uhonorować najciekawsze postacie w historii, do Forge of Empires  trafi sześć specjalnych questów.

 

Cykl rozpocznie się już dzisiaj wydarzeniem „Historia Martina Luthera Kinga”. W następnych miesiącach twórcy tej wieloplatformowej gry strategicznej przedstawią graczom kolejne postacie, które w przeszłości w ciekawy sposób przysłużyły się światu. W grze pojawią się również  mniej rozpoznawalne osoby, takie jak Isadora Duncan, słynna amerykańska tancerka, która nagięła sztywne zasady społeczne obowiązujące w XX wieku, oraz papież Grzegorz XIII, któremu zawdzięczamy wprowadzenie kalendarza gregoriańskiego i ukucie pojęcia roku przestępnego.

Forge of Empires to wieloplatformowa gra strategiczna (dostępna w przeglądarkach oraz na urządzeniach z systemem iOS lub Android), w której gracze mają za cel stworzenie i rozbudowę prosperującego miasta. Prowadzą badania nad nowymi technologiami, wznoszą imponujące budynki znane z podręczników historii i rozwijają swoje wpływy w regionie, przeprowadzając skuteczne kampanie wojskowe i handlowe.

reflinkLOGO

 

 

Post Author: TreeCo