Cherrypick GamesLOGO

Premiera „Close Your Eyes”, zaskakującej gry zręcznościowo-logicznej od Cherrypick Games

Cherrypick GamesLOGO

Świat się zmienia, gdy nie patrzysz! Premiera „Close Your Eyes”, zaskakującej gry zręcznościowo-logicznej od Cherrypick Games, tylko na iOS

Close Your Eyes”, najnowsza gra logiczna warszawskiego studia Cherrypick Games, opiera się na dziecięcym przekonaniu, że jeśli czegoś nie widzimy, to to zwyczajnie nie istnieje. W końcu każde dziecko wie, że zamykając oczy, można schować się przed wszystkimi niebezpieczeństwami świata. Nie należy jednak zapominać o tych zagrożeniach, które czają się w ciemnościach! Zagrożeniach, których nie da się uniknąć nawet z zamkniętymi oczami… Jedynym sposobem na przetrwanie w „Close Your Eyes” jest opanowanie do perfekcji umiejętności mrugania, która pozwoli zachować właściwą równowagę pomiędzy dwoma rzeczywistościami.
„Close Your Eyes” to surrealistyczna zręcznościowa gra logiczna składająca się z 70 poziomów o rosnącej trudności i złożoności. Dzięki połączeniu mechaniki gier zręcznościowych z intelektualną rozrywką oferowaną przez przestrzenne gry logiczne, gra wystawia na próbę manualne oraz logiczne umiejętności graczy.

By uniknąć pułapek, otworzyć przejścia, obrócić tunele, dotrzeć do portali i zmienić orientację planszy, gracze będą musieli z absolutną precyzją wymierzyć w czasie swoje ruchy. Ta dokładność, i odrobina odwagi, są kluczowe do podjęcia decyzji o tym kiedy gracz może bezpiecznie otworzyć lub zamknąć oczy. Chociaż ciemność chroni graczy przed niektórymi niebezpieczeństwami, może też obudzić w nich ich najgorsze lęki. Rozgrywce „Close Your Eyes” towarzyszy rozbrzmiewająca w tle intrygująca i niepokojąca ścieżka dźwiękowa.

Koncepcja gry została przedstawiona przez Nonetheless na Ludum Dare, gdzie spotkała się z entuzjastycznym przyjęciem. Studio Cherrypick Games zdecydowało się wprowadzić ten pomysł w życie, prezentując grę w odświeżonej, mobilnej odsłonie. „Close Your Eyes” cieszy oko grafiką oraz zapewnia doskonałą zabawę, nie tylko intelektualną.
Gra „Close Your Eyes” jest już dostępna na urządzeniach mobilnych z systemem iOS w cenie 2.99€.
Pobierz „Close Your Eyes” z AppStore

Post Author: TreeCo