WauiesLOGO

Wauies od dziś w Polskiej wersji językowej!

WauiesLOGO

Wauies, pet shop game, czyli gra umiejscowiona w sklepie zoologicznym – została dziś opublikowana w polskiej wersji językowej. Bogata oferta rodzimych i egzotycznych ras i gatunków zwierząt domowych już czeka na nowych właścicieli!

Mruczenie zadowolonych kotów , radosne poszczekiwanie piesków oraz popiskiwanie przesłodkich gryzoni już czeka na wszystkich graczy w grze przeglądarkowej online Wauies zaliczanej do gatunku pet shop games. W wirtualnym sklepie spodziewać się można całego mnóstwa interesujących zadań i ambitnych wyzwań, począwszy od spełnienia życzeń klientów, przez produkcję karmy i akcesoriów dla zwierząt, po opiekę i zabawę z podopiecznymi czworonogami , w tym z własnym najlepszym przyjacielem labradorem Curly.

Kolejnym centralnym aspektem gry Wauies jest hodowla słodkich kociaków i szczeniaków, które wprost uwielbiane są przez klientów odwiedzających sklep. Do codziennych zadań kierowników sklepu zoologicznego należy również jego dekoracja fantazyjnymi sprzętami, egzotycznymi roślinami i wybiegami, zatrudnianie pracowników, którzy pomagają w wykonywaniu codziennych obowiązków, zdobywanie osiągnięć oraz pielęgnowanie przyjaźni z innymi graczami.

Rzuć okiem na kolorowy sklep zoologiczny w Wauies, zapoznaj się z nowo dodanymi gatunkami takimi jak kapibary, świnki miniaturki i koszatniczki pospolite i stwórz własny raj dla zwierząt domowych!

reflinkLOGO

Post Author: TreeCo