grepolisLOGO

Grepolis ulepsza system bitew

grepolisLOGO

Od dzisiaj gracze Grepolis będą mogli toczyć bitwy już na wczesnych etapach swojej przygody, wszystko dzięki wprowadzeniu dwóch połączonych ze sobą elementów: Punktów walki wioski i Obozów bandytów. Oba elementy pozwolą początkującym graczom wziąć udział w 100 pełnych walk akcjach, w których będą mogli podejmować decyzje już od pierwszego dnia rozgrywki.

 

Chociaż nowe element współgrają ze sobą, każdy z nich służy czemuś innemu. Punkty walki wioski umożliwiają graczom kompletowanie oddziałów wojska i pozyskiwanie zasobów, a Obozy bandytów pozwalają zdobywać punkty bitewne poprzez staczanie walk. Otrzymane punkty gracze mogą od razu przeznaczyć na przebudowę znajdujących się na 6 wyspach ruin w wioski, co pozwoli im szybciej rozwinąć swoje imperium. Punkty mogą również posłużyć do zwiększenia poziomu kultury, dlatego też władcy powinni mądrze decydować jak i kiedy wydadzą swoje punkty, by uzyskać największą przewagę strategiczną. Nowa technologia Lojalności Mieszkańców, zwiększająca zasoby wioski o 115%, może także pomóc w rozwoju imperium.

Grepolis to gra strategiczna osadzona w realiach Starożytnej Grecji. W tej darmowej grze przeglądarkowej przed graczami postawiono zadanie stworzenia, obrony i rozwoju wspaniałej metropolii. Aby to osiągnąć, gracze muszą zawiązywać potężne przymierza, tworzyć gigantyczne armie i podbijać odległe wyspy. Gra Grepolis jest także dostępna jako aplikacja mobilna na systemy iOS oraz Android.

reflinkLOGO

Post Author: TreeCo