OrcsMustDieUnchainedLOGO

Nowości w Orcs Must Die! Unchained !

OrcsMustDieUnchainedLOGO

Producent Robot Entertainment wykorzystuje czas zamkniętej bety Orcs Must Die! Unchained na dopracowanie swojej gry.

I tak rozszerzono tryb kampanii „Przeżycie” o ponad 50 wyzwań, w których gracz może sprawdzać swoje umiejętności, levelować swoje konto oraz modyfikować pułapki i przez to zwiększać ich skuteczność, zmieniać ich wygląd oraz personalizować je według swojego gustu. Ponadto w aktualizacji 2.7 gracz ma możliwość wybrania własnej ścieżki postaci. Posiada również do dyspozycji trzy nowe mapy trybu „Przeżycie”, więcej pułapek oraz garść świeżutkich siepaczy.

Podrasuj swoją pułapkę!
Nowa kampania trybu „Przeżycie“ to klasyczne Orcs Must Die! W ponad 50 różnych wyzwaniach gracz może zmierzyć się z licznymi falami przeciwników, awansować na wyższe poziomy i udoskonalać swoje pułapki. Pułapki można teraz trzy razy ulepszyć, korzystając z materiałów craftingu – dotyczy to poziomów 25, 50 i 75. Dzięki temu ekwipunek zostaje wzmocniony oraz otrzymuje on na każdym poziomie nowy slot, który z kolei możne wyposażyć w wyprodukowane przedmioty, dostarczające bonusy i ulepszenia.

Pożegnanie klasycznego podziału ról 
Do znanych już map dołączą w aktualizacji 2.7 trzy nowe mapy trybu „Przeżycie“: „Crogon Keep“, „The Wall“ oraz „Frostbite“. W PvP Robot Entertainment rezygnuje z przypisanego podziału na defensywną i ofensywną rolę postaci – każdy heros wybiera swoją role w grze według swojego gustu. 

Ponadto aktualizacja 2.7 dostarcza szereg nowych pułapek, typów wrogów i nowych talentów. Zmieniono też interfejs oraz wprowadzono mnóstwo innych drobnych poprawek.

reflinkLOGO

 

Post Author: TreeCo