GenkiYabaRunner

Polskie gnomy eksportowe – światowa premiera Geki Yaba Runner

GenkiYabaRunner

Geki Yaba Runner – gra, w której zakochali się polscy gracze, rusza podbijać serca graczy na całym świecie. QubicGames, warszawskie studio cieszące się ugruntowaną pozycją producenta gier na Nintendo 3DS oraz urządzenia z systemem iOS, zamierza dotrzeć do wszystkich fanów dobrych gier zręcznościowych.

Ciesząca kolorem i humorem gra Geki Yaba Runner sprawi, że polskie biegające gnomy pojawią się na ekranach urządzeń mobilnych pod każdą szerokością geograficzną. Od chwili swojej premiery Geki Yaba Runner cieszy się powodzeniem wśród polskich graczy. Teraz do szalonej zabawy mogą dołączyć gracze iOS i Android na całym świecie!

Geki Yaba Runner to zwariowany wyścig nieustraszonych gnomów, gotowych pędzić, skakać, szybować, ślizgać się i łamać barierę dźwięku po to, by dotrzeć do linii mety coraz trudniejszych, najeżonych pułapkami torów przeszkód. Lekka, pełna humoru atmosfera, zniewalająca przyjemność rozgrywki, oraz wysoki poziom wyzwania stawianego przed dzielnymi gnomami sprawiają, że odkrywanie kolejnych barwnych i zróżnicowanych tras może wciągnąć na wiele godzin graczy, którym niestraszne żadne wyzwania. Młodsi gracze, jak i ci mniej przyzwyczajeni do wymagającej rozgrywki odkryją, że dzięki sprytnemu stopniowaniu trudności szybko nabierają biegłości w gnomich konkurencjach przełajowych. Fani klasycznych gier z niebieskim jeżem poczują się jak w domu!
QubicGames zaprasza do Google Play oraz App Store po darmową instalację Geki Yaba Runner, ale szef warszawskiego studia, Jakub Pieczykolan, już dziś zapowiada, że plany wydawnicze jego zespołu bynajmniej nie kończą się na rozpętaniu światowej gnomomanii. QubicGames wkrótce ujawni, jakie nowe tytuły zaoferuje graczom jeszcze w tym roku!

Zagracie na iOS i Androidzie

Post Author: TreeCo