UpjersLOGO2

Walentynkowe szaleństwo w My Free Zoo, Uptasi oraz Wolnych Farmerach

UpjersLOGO2

Walętynki coraz bliżej, z tej okazji wiele fim  przygotowało wspaniałe eventy.

 

Dziś w Wolnych Farmerach rozpoczęła się walentynkowa parowanka. Odkrywajcie każdego dnia 10 kart z romantycznymi motywami i znajdujcie pasujące pary kart. W walentynkowej parowance czekają na was niesamowite nagrody takie jak ozdoby na wasz regał ranczo. A jeśli uda wam się znaleźć wszystkie pasujące pary otrzymacie aż 2,5% punktów brakujących wam do zdobycia następnego poziomu.

W Uptasia zbliża się wielkimi krokami Dzień Zakochanych – Walentynki. Podczas wielkiego romantycznego eventu „sprawa sercowa“ możeCIE rozwiązywać w willi do poniedziałku, 15 lutego wspaniałe zagadki obrazkowe i gromadzić serduszka z cukru. Do środy, 17 lutego macie możliwość wymienienia zebranych serduszek na wyjątkowe nagrody.

Od dziś Wasze ogrody w My Free Zoo ogarnęła atmosfera romantyki. Aż do środy 17 lutego trwa wielka akcja walentynkowa.

Ozdabiajcie swoje zoo wspaniałymi japońskimi dekoracjami takimi jak płotek bambusowy, japoński klon palmowy, japoński trawnik ozdobny czy japoński stawik. Każda ozdoba walentynkowa umieszczona w zoo posiada określoną wartość kwiatów wiśni, które możecie gromadzić. Im więcej kwiatów uda wam się uzbierać do zakończenia akcji, tym więcej nagród otrzymacie na zakończenie.

Post Author: TreeCo