Shakes & Fidget: MMORPG na platformie Steam

SFgejmLOGO

Wydawca Playa Games z siedzibą w Hamburgu właśnie udostępnił swoją utytułowaną grę online Shakes & Fidget na Steamie. Po udanej kampanii Greenlight, MMORPG jest już dostępna na cyfrowej platformie firmy Valve. Oczywiście, tytuł nadal dostępny jest też na innych platformach: w przeglądarce, na smartfonach i tabletach. 

 

Aby zachęcić nowych fanów MMO do zagrania w Shakes & Fidget oraz ułatwić dostępność gry, wydawca Playa Games udostępnił swój tytuł do głosowania w systemie Steam Greenlight. W ciągu zaledwie doby, MMORPG wspięło się na 3. miejsce rankingu, uzyskując ponad 1800 głosów od graczy. Już po tygodniu społeczność zadecydowała: blisko 20 000 graczy chciało zobaczyć Shakes & Fidget na platformie Steam. 

Premiera Shakes & Fidget miała miejsce w 2009 roku jako gry przeglądarkowej w technologii Flash. Z czasem udostępniono aplikacje mobilne gry. Stała się ona wieloplatformowym tytułem, w który gra ponad 50 milionów zarejestrowanych użytkowników z ponad 30 krajów. Udostępnienie gry na Steamie to kolejny krok Playa Games w konsekwentnym jej rozwoju. Użytkownicy, którzy nie mają programu Flash zainstalowanego na swoim komputerze, mogą teraz z łatwością rzucić się w wir przygody poprzez swoją bibliotekę Steam. 

Użytkownicy, którzy grali dotychczas w Shakes & Fidget w przeglądarce lub na systemach iOS, Android czy Windows Phone, mogą teraz korzystać ze wszystkich funkcji gry na platformie Steam. Można tam korzystać z już istniejących kont, zachowując wszystkie dotychczasowe osiągnięcia.
 

Shakes & Fidget można za darmo pobrać poprzez Steam i grać bezpośrednio na tej platformie: http://store.steampowered.com/app/438040/

Post Author: TreeCo