uptasiaLOGO

Festiwal filmowy zawitał do krainy Uptasia

uptasiaLOGO

Do poniedziałku, 29 lutego macie możliwość rozwiązywania w willi wyjątkowych obrazków z ukrytymi obiektami i gromadzenia szpul filmowych.

 

Zapoznajcie się z wielkim eventem obrazkowym „festiwal filmowy” w krainie Uptasia. Zanurzcie się w fascynujący świat filmowych arcydzieł. Gdyż nawet kot Adinda zachwycony jest medium filmowym i zaprasza na swoją pierwszą wielką produkcję Casadindę. Zebrane przez was szpule filmowe możecie wymienić do środy, 2 marca na wspaniałe przedmioty.


Za 500 szpul filmowych otrzymacie stoisko z popcornem, które da wam przy umieszczeniu na mapie, 25 punktów dekoracji. Ponadto dostaniecie 1 kryształ obrazkowy. Zebrawszy 3.000 szpul filmowych zostaniecie wynagrodzeni trzema reflektorami „Wielkie Show“. Wybudujcie je na mapie i otrzymajcie za każdy reflektor 50 punktów dekoracji. Do tego otrzymacie 3 kryształy obrazkowe. 10.000 szpuli filmowych przyniesie wam kino „Casadinda“, 750 punktów dekoracji przy umieszczeniu i 6 kryształów obrazkowych. Za 12.000 szpul filmowych otrzymacie Adindę reżysera do kociej poczty i 3 kocie punkty.

 

reflinkLOGO

Post Author: TreeCo