InnoGames TV przedstawia Wyprawy Gildyjne

innogamesLOGO

Studio InnoGames udostępniło dzisiaj majowy odcinek swojej cyklicznej serii InnoGames TV. W około ośmiominutowym wideo zaprezentowano m.in. zupełnie nowy tryb rozgrywki w Forge of Empires – Wyprawy Gildyjne, a jeden z twórców gry Elvenar odpowie na pytania graczy. Dodatkowo, widzowie obejrzą krótkie podsumowanie wystawy zorganizowanej przez InnoGames: Computer Fieber.

Najnowszy odcinek InnoGames TV otwierają projektanci gry Forge of Empires: Thi i Kai, którzy prezentują możliwości jakie oferuje najnowsza opcja w grze. Wyprawy Gildyjne to zupełnie nowa kampania z dedykowaną mapą, która pozwoli graczom na wzmocnienie rangi swojej gildii. Thi zdradza też szczegóły dotyczące kolejnych specjalnych wydarzeń historycznych. Tym razem gracze będą mieli okazję poznać życie jednej z najsłynniejszych amerykańskich tancerek: Isadory Duncan.

{youtube}XKiQ3qJutDA{/youtube}

Na początku kwietnia społeczność skupiona wokół gry Elvenar miała szansę zapytać twórców gry o najbardziej interesujące ich kwestie. Twórcy otrzymali setki pytań z najdalszych zakątków świata i w majowym odcinku Timon – jeden z projektantów gry Elvenar – odpowie na część z zadanych pytań.
Ostatnie minuty epizodu poświęcono wystawie, którą zorganizowało InnoGames w połowie kwietnia w Hamburgu. Ponad 300 gości podziwiało grafiki i rysunki koncepcyjne pochodzące z prywatnych kolekcji sztuki związanych z grami studia. Goście mieli też okazję wziąć udział w warsztatach prowadzonych przez artystów z InnoGames.

Post Author: TreeCo