esports1

Wielkie święto e-sportu we Wrocławiu już pod koniec maja!

esports1

Już za miesiąc we wrocławskiej Hali Stulecia odbędzie się wyjątkowy turniej E-Sport Now, w którym fani e-sportu będą mogli zmierzyć się z profesjonalnymi graczami. Pula nagród w turniejach to 100.000 złotych.

W turnieju wezmą udział najlepsze polskie zespoły, a całe wydarzenie nabrało ogólnokrajowego rozmachu dzięki zainteresowaniu Telewizji Polskiej.
Wydarzenie odbędzie się w dniach 28 i 29 maja, gdzie na wielkiej scenie zostaną rozegrane dwa turnieje główne: GEFORCE CUP Counter Strike oraz League of Legends. Równocześnie będą się odbywać także turnieje poboczne takich gier jak Starcraft II i Hearthstone. Fani e-sportu będą mogli obejrzeć rywalizację jednych z najlepszych polskich drużyn:  Lounge Gaming, Team Agg, czy Illuminar Honor Gaming. Dla uczestników wydarzenia organizatorzy przygotowali też dodatkowe atrakcje w postaci m.in. pierwszej prezentacji najnowszej gry Blizzarda – Overwatch, Strefy Wolnego Grania, stanowiska z rzeczywistością wirtualną, konkursu Cosplay i wiele więcej.

Swoim rozmachem widowisko przyciągnęło też wyjątkowego patrona medialnego – Telewizję Polską, która będzie transmitowała całe wydarzenie na żywo w dedykowanej sekcji serwisu vod.tvp.pl
Oficjalna strona wydarzenia: http://esportnow.pl/2016/

Post Author: TreeCo