esports1

Pierwszy otwarty pokaz Overwatch – tylko na E-Sport Now!

esports1
Podczas wielkiego turnieju E-Sport Now 2016 odbędzie się otwarty pokaz najnowszego dzieła słynnego producenta gier – Blizzarda. Uczestnicy imprezy będą mieli niepowtarzalną okazję zapoznać się z najbardziej wyczekiwanym shooterem tej wiosny.

 

Podczas odbywającego się w dniach 28. i 29. maja turniejów E-sport Now we wrocławskiej Hali Stulecia, wszyscy uczestnicy będą mogli spróbować swoich sił w zupełnie nowej grze Overwatch. Premiera gry już za pasem – ten sieciowy FPS to dzieło legendy branży gier, amerykańskiej firmy Blizzard.

Overwatch, to rozgrywki dwóch sześcioosobowych drużyn, w których znajdą się niezwykle barwne i unikatowe postaci wybierane przez graczy. Choć właśnie trwa otwarta beta Overwatch, to jeżeli ktoś nie zdąży zapoznać się z grą podczas jej trwania, trafi się do tego okazja podczas E-Sport Now 2016. Blizzard wraz z wydawcą oraz organizatorem E-Sport Now przygotują dla odwiedzających wrocławską halę sporo atrakcji. Więcej informacji na temat planowanego pokazu już wkrótce przekaże sam wydawca, cdp.pl.

Post Author: TreeCo