BloodyFingersRunLOGO

Przedstawiamy: Bloody Finger RUN!

BloodyFingersRunLOGO

Następna część, Bloody Finger RUN, będzie zręcznościowym endless runnerem, przeznaczonym na urządzenia mobilne z systemem iOS i Android. Premierę Bloody Finger RUN  twórcy planują  na 2 Czerwca 2016.

Bloody Finger RUN to dużo większe wyzwanie dla gracza – tym razem poprzeczka jest naprawdę wysoko! Celem gracza będzie pokonanie jak najdłuższego dystansu i omijanie śmiercionośnych pił i kolców. Przetrwają tylko najlepsi!

{ppgallery}bloodyfingersrun1bloodyfingersrun2bloodyfingersrun3{/ppgallery}

Podobnie jak w poprzedniej części głównym bohaterem Bloody Finger RUN będzie odcięty, zakrwawiony paluch. Wyniki rywali gracz będzie mógł sprawdzić w ogólnodostępnym rankingu, a także pochwalić się swoimi osiągnięciami na portalach społecznościowych. Gra dostępna będzie za darmo.

Sleepless Clinic w swoich projektach skupiają się głównie na miłej dla oka i dopracowanej oprawie graficznej gier oraz ciekawej i wciągającej rozgrywce. Studio ma już na swoim koncie ciepło przyjętą grę mobilną Brain IT Amazing Adventure, jest także w trakcie tworzenia gry SYMMETRY, przeznaczonej na PC, która juz w fazie Alfa zdobyła uznanie, jako jedna z najlepiej zapowiadających się gier indie podczas PGA 2015.

Post Author: TreeCo