RedoranLOGO

Redoran łączy się z Facebookiem

RedoranLOGO

W raz z nadejściem Nowej Ery, twórcy Redoranu postanowili zapewnić grono swoich odbiorców, cotygodniowymi aktualizacjami. Wykonywane są poprawki mechaniczne jak i również wprowadzane nowości.  

     

Jak sami twórcy podkreślają, gra jest dostosowywana do rozgrywki, także możemy  liczyć na różne eventy związane także z ekonomią gry.

W czwartkowej aktualizacji, Redoran jako pierwsza gra oparta na silniku Vallheru będzie mieć powiązaną tabele graczy  z Facebookiem. Za pomocą fan-paga lub strony głównej gry będzie możliwość utworzenia nowego i powiązania starego konta postaci z Facebookiem. Gracze którzy, zautoryzują  swoje konto przez facebook, zyskają nie tylko łatwy dostęp do logowania, czy też pominięcie procesu rejestracji, ale również zostaną wyróżnieni niebieskim wyglądem swojego id, ikonką facebooka w nawigacji wraz z Nickiem postaci. Na uznanie zasługuje  poprawiony widok   mobilny  gry, dzięki czemu gra zapewnia przejrzystość na każdym urządzeniu przenośnym.
reflinkLOGO

Aktualizacje:
1.1 Logowanie,Tworzenie Konta za pomocą facebooka.
1.2 Możliwość powiązania konta z facebookiem w opcjach w grze.
1.3 Dodanie niebieskiego koloru ID dla graczy powiązanych z facebookiem, informacja w statystykach, ikonka w nawigacji postaci.
2. Redukcja kosztów utworzenia klanu do 7,5 mln złota.
3. Dodanie wartości przedmiotom przy sprzedaży w ekwipunku(stare przedmioty będą mieć nadal wartość 1 sztuki złota, dopiero nowo wytworzone będą mieć zmienioną wartość).
4. Dodanie tagu klanowego przy posągach i rankingu walk + link do profilu postaci tam zamieszczonej.
5. Naprawa linków w auli audiencyjnej.
6. Poprawienie kolejności posągów.
8. Dodanie linków w mechanice gry.
9. Możliwość zakupu konia w Redorii.
10. Widoczna ilość punktów akcji w kopalni.
11. Zmiana sprzedaży cen surowców na złomowisku.
12. Dodanie wyszukiwarki graczy po ID.
13. Dodanie do nazwy przedmiotu wytrzymałości(lepsza przejrzystość w przekazie bankowym)
14. Redukcja kosztów rozbudowy klanowej.

reflinkLOGO

Post Author: TreeCo