esports1

ESport Now 2016 już w przyszłym tygodniu!

esports1

Największe polski festiwal e-sportowy już w przyszły weekend (28 i 29 maja), organizatorzy przedstawiają drużyny finałowe oraz oficjalnego hosta wydarzenia – Włodka Markowicza

Całą imprezę poprowadzi na żywo Włodek Markowicz
Już za niecałe dwa tygodnie we wrocławskiej Hali Stulecia podczas finałów niezwykłego widowiska E-Sport Now zmierzą się ze sobą najlepsze polskie drużyny League of Legends oraz Counter Strike: Global Offensive, które zostały wyłonione w ćwierćfinałowych rozgrywkach. Popularny i niezwykle lubiany polski YouTuber, Włodek Markowicz, którego publiczność może pamiętać np. z filmu „Glory of Esport”, będzie prowadził całe wydarzenie.
Podczas ćwierćfinałowych zmagań, wypełnionych zaciętą rywalizacją i emocjami, udało się wyłonić półfinalistów GEFORCE CUP (CS:GO) oraz ESPORT NOW 2016 (LoL). Do GEFORCE CUP zakwalifikowali się Lounge Gaming, noMercy HyperX, Team AGG i Team INETKOXTV, natomiast w półfinałach League of Legends zmierzą się  Illuminar Honor Gaming, Not Good Anymore, Szef+6 oraz abc123.
Dotychczasowe zmagania pozwalają wierzyć, że odbywające się w ostatni weekend maja finały przyniosą widzom i uczestnikom imprezy naprawdę wiele wrażeń. Nie wątpi w to także Włodek Markowicz – autor książki Kropki, a także speaker prestiżowych TEDx Talks, który zapytany o to czego spodziewa się po wydarzeniu odpowiada szczerze: „Emocji. Głównie emocji i szczypty dumy, że można zorganizować w Polsce event, który będzie mógł się równać z zagranicznymi. Jestem też ogromnym fanem Piotra „Izaka” Skowyrskiego i cieszę się, że dołączył do ekipy.

 

Post Author: TreeCo