Premiera Crush Your Enemies opóźniona.

To wielka niespodzianka… Okazuje się bowiem, że barbarzyńcy i kalendarze ze sobą nie współpracują.

Gdzieś pomiędzy rzekami spienionych trunków a zawodami w rozłupywaniu czaszek, Brog i jego wesoła kompania stracili poczucie czasu. No cóż, przecież nie wynaleziono jeszcze nawet zegarków… Ale przechodząc do sedna – premiera Crush Your Enemies została przesunięta na 13 lipca.

Zero polityki. Zero finansowych machlojek. Crush Your Enemies to dynamiczny RTS dla ludzi, którzy mają lepsze rzeczy do roboty, na przykład noszenie dumnie hełmów z czaszek wrogów podczas walk z krwiożerczymi ślimakami. I wiecie co? Coś musi w tym być…

Crush Your Enemies zgarnęło ostatnio sporo polskich nagród, wliczając w to kilka głównych statuetek na festiwalu Pixel Heaven czy zajęcie drugiego miejsca dla Najlepszej Gry Indie podczas Digital Dragons. Z resztą, spójrzcie tylko na tę stertę łupów wojennych!

Crush Your Enemies od studia Vile Monarch (twórców Oh…Sir!) jest najświeższym tytułem z ciągle rosnącego katalogu gier powstałych dzięki platformie inwestycyjnej Gambitious Digital Entertainment. Crush Your Enemies nadejdzie 13 lipca na komputery osobiste oraz urządzenia mobilne z systemem iOS i Android, ze swoją ociekającą krwią kampanią dla jednego gracza oraz międzyplatformowym trybem multiplayer.

http://store.steampowered.com/app/406850/

Post Author: TreeCo