W Forge of Empires startuje Puchar Świata w piłce nożnej

InnoGames ma zaszczyt ogłosić, że już dziś w grze Forge of Empires startuje specjalne wydarzenie uświetniające tegoroczne Mistrzostwa Euro 2016, czyli Puchar Świata w piłce nożnej Forge of Empires.

W trakcie jego trwania gracze będą mogli strzelać „karniaki” i rywalizować ze swoimi sąsiadami, a zwycięzca otrzyma wyjątkowe nagrody, a także odblokuje nowe, ekskluzywne budowle.

Podczas trwania Pucharu gracze z godziny na godzinę lub poprzez wykonywanie specjalnych misji będą zdobywać okazje do oddania strzałów. Wykorzystywane one będą w specjalnej mini-grze, w której rywalizować będą wraz z sąsiadami w walce o trofea. Zawodnik będzie musiał wybrać jeden spośród czterech rodzajów rzutów karnych, różniących się między sobą trudnością, a co za tym idzie szansą na zwycięstwo. W zależności od wybranego poziomu gracz otrzyma określoną ilość trofeów. Im większa ilość sąsiadów zepsuje danego „karniaka”, tym więcej trofeów dostanie gracz-zwycięzca. Te z kolei można później wymienić na cenne nagrody, jak na przykład budynki, przedmioty czy dodatkowe bonusy. Dostępne nagrody będą zmieniały się co 6 godzin, gracze więc będą mieli możliwość zdobycia aż 4 różnych bonusów dziennie, czasami nawet i więcej, jeżeli otworzą Skrzynię. Dodatkowo co tydzień gracz z najwyższą ilością wygranych pośród wszystkich swoich sąsiadów dostaje specjalną nagrodę.

Post Author: TreeCo