LeagueOfAngels2LOGO

Czy League of Angels 2 będzie po Polsku?

Mamy dla was odpowiedź na pytanie, które nurtuje naszą społeczność od dłuższego czasu.

Wiecie lub nie, ale Bigpont (Drakensang Online, Farmerama) został przejęty przez chińskiego giganta Youzu za 90 milionów dolarów. Wszystko po to by Youzu mogło umocnić swoją pozycję w Europie.
W  związku z tym dostaliśmy wielojęzykowe wersje League of Angels oraz League of Angels 2. Jak wiemy, Polska staje się coraz mniej dochodowym rynkiem dla gier przeglądarkowych dlatego też nikt nie spodziewał się Polskich wersji gier od Youzu. Jednak zupełnym przypadkiem znaleźliśmy to:

Działa też forum:

http://pl.bigpoint.com/leagueofangels2/board/index.php

Dla leniwych: Dostaniemy Polską wersję gry League of Angels 2, wyda ją BigPoint.

League of Angels 2 to kontynuacja popularnej przeglądarkowej gry MMORPG. Gracze wcielą się w bohaterów, którzy wspólnie z aniołami walczą z inwazją demonów na świat. Tylko najdzielniejsi z dzielnych mogą stawić czoła złu zalewającemu magiczną krainę League of Angels 2. Kampania składa się z setek zadań, które wykonujemy stopniowo, ulepszając przy tym naszą postać i zbierając nowych członków do naszej drużyny. Stawiając czoła demonom, nie można zapomnieć o rywalizacji z innymi graczami, którzy czekają na miejskich arenach. Wystarczy rejestracja, by móc zagłębić się w wielki świat przygód. Bogata zawartość League of Angels 2 pozwala świetnie spędzić czas ze znajomymi, szczególnie, że jest dostępna za darmo i w przeglądarce.

Youzu Interactive została założona w 2009 roku i jest jednym z prężniej działających wydawców gier PC i mobilnych w Chinach. Zatrudnia ponad 1500 pracowników. Youzu wydała ponad 20 gier, które mają ponad 350 milionów graczy. Jego „League of Angels” to ogromny sukces, a jego najnowsza wersja mobilna „Youngsters of Three Kingdoms” była Top 10 najbardziej dochodowych gier w Chinach.

Post Author: TreeCo