forgeofempiresLOGO2

Forge of Empires otrzymuje nową mini-grę związaną z Wyprawami Gildijnymi

InnoGames ma przyjemność poinformować, że niedawna aktualizacja przynosząca Wyprawy Gildyjne do swojego hitowego tytułu Forge of Empires, wzbogaci się o dodatkową mini-grę.

 

Do tej pory udział w wyprawach mogli brać jedynie gracze lubujący się w walkach, wkrótce jednak do Wypraw Gildyjnych będą mogli dołączyć także użytkownicy preferujący handel.
Wraz z pojawieniem się mini-gry do Forge of Empires dojdzie możliwość negocjacji w poszczególnych konfliktach na mapie. Po kliknięciu na odpowiednie pole otworzy się negocjacyjna gierka, w której 5 postaciom trzeba będzie przyporządkować 5 surowców, na których im najbardziej zależy. Zadaniem gracza będzie jednak odgadnąć, który z materiałów zainteresuje poszczególne osoby. Po przyporządkowaniu przedmiotu do bohatera i kliknięciu przycisku „Negocjuj” gracze dowiedzą się, które z nich zostały dopasowane poprawnie, które natomiast trzeba będzie zmienić. Użytkownicy będą mieli 3 szanse na to, aby odgadnąć odpowiedni zestaw surowiec – postać. Jeżeli gracz osiągnie sukces w negocjacjach, będzie mógł zebrać punkty ekspedycji oraz indywidualną nagrodę.

Post Author: TreeCo