crashyurenemislogo

Crush Your Enemies oraz Zombie Night Terror nadciągają

crashyurenemislogo

30 czerwca 2016 – Wiatr zmienił kierunek, gwiazdy są w idealnym położeniu, nadszedł czas na walkę… ale beczułki z piwem same się nie opróżnią.

Crush Your Enemies pojawi się już 13 lipca na PC oraz urządzeniach mobilnych z systemem iOS i Android z 15% zniżką w serwisach Steam, Humble Store, Green Man Gaming i Games Republic.
Niech Brog i wojowie z Ville Monarch pokażą wam, jak to się robi, pokonując wrogów przy pomocy wybuchowych jeży, samogonu i dmuchanych gołych wabików – będących szczytem barbarzyńskiej technologii. Nie wiecie w jaki sposób przedmioty te przyczynić się mogą do pokonania wroga? Dlaczego więc nie spróbujesz darmowego demo, które dostępne jest na Steamie, i sam się nie przekonasz?!

Topory i hełmy z rogami to jednak nie twoja bajka?

Zombie Night Terror ukaże się 20 lipca na PC. Poprowadź rozszalałą hordę zombie przez miasto, doprowadzając do mutacji aby stawić czoła zagrożeniom, zarażając niewinnych ludzi i przeżuwając świeże mięso. Zapomnij o ratowaniu świata. W końcu jedynym sposobem na przetrwanie apokalipsy zombie jest STAĆ SIĘ jej częścią.

Crush Your Enemies i Zombie Night Terror to najnowsze tytuły z ciągle rosnącej listy gier ufundowanych przez platformę inwestycyjną Gambitious Digital Entertainment.

Crush Your Enemies jest już dostępna w przedsprzedaży, a Zombie Night Terror może zostać dodany do listy życzeń przez użytkowników platformy Steam:
Crush Your Enemies – http://store.steampowered.com/app/406850/
Zombie Night Terror – http://store.steampowered.com/app/416680/

Post Author: TreeCo