wyrajLOGO

Przedstawiamy: Wyraj

wyrajLOGO

Grupa młodych odtwórców historii postanawia zabrać nas w podróż do odległego wczesnośredniowiecznego świata, w którym najdrobniejszy przedmiot nie pozostaje bez znaczenia, a człowiek i natura stanowią idealną harmonię.

Niezwykła grafika i ciekawe połączenie gry fabularnej ze strategiczną wspólnie tworzą interesującą całość. Gracz otrzymuje możliwość narodzenia się na nowo w środowisku oddalonym od rzeczywistości, którą znamy o ponad tysiąc lat. Użytkownik poznaje realia z jakimi musieli zmierzyć się Słowianie, zdobywa kolejne umiejętności niezbędne do przetrwania, wyrusza na misje, handluje w kramie, staje do walki na arenie…

Musi zmierzyć się nie tylko z codziennymi zagrożeniami ze strony natury i wrogich wojsk, ale także stawić czoła mitologicznym demonom.

Grę od innych gier przeglądarkowych umieszczonych w klimatach słowiańskich odróżnia jej edukacyjny charakter. Zespół tworzący „Wyraj” postawił sobie za cel ukazanie historii w najdokładniejszy z możliwych sposobów. Choć odnalezienie źródeł dotyczących tak odległych czasów wydaje się stosunkowo trudnym zadaniem, młodzi ludzie mają w sobie wystarczająco dużo optymizmu i determinacji. Postanowili nie czekać i rozpocząć współpracę z Muzeum Początków Państwa Polskiego w Gnieźnie.

Świat Wyraju zdaje się zostać nie tylko świetną formą rozrywki, ale także źródłem wiedzy o pradawnym życiu. By się o tym przekonać zapraszamy na stronę www.wyraj.com.pl, na której już dziś zagracie w nieustannie udoskonalaną wersję demonstracyjną i przekroczycie wrota prowadzące do świata naszych słowiańskich przodków.

Post Author: TreeCo