Lipcowy odcinek InnoGames TV

innogamesLOGO

Dzisiaj InnoGames pokazało światu nowy odcinek swojego comiesięcznego podcastu wideo – InnoGames TV.

Po raz pierwszy, lipcowa odsłona prezentuje nową Rasę Gościnną w grze Elvenar: Orkowie i Gobliny. Ponadto w Forge of Empires pojawią się nowe zadania związane z wydarzeniami historycznymi, Plemiona świętują 13 rocznicę powstania, a The West zaprezentuje zwycięzcę konkursu wideo.

{youtube}olcPEN9x5VY{/youtube}

W lipcowym odcinku Thi i Kai, twórcy gry Forge of Empires przedstawiają nową linię questów historycznych. Tym razem gracze poznają Marię I Stuart, królową Szkotów i pokrótce zapoznają widzów z jej dramatycznym życiorysem. Na tych śmiałków, którym uda się ukończyć wszystkie zadania, czekać będą nagrody w postaci specjalnych budynków. Następnie Rike i Timon z zespołu Elvenar przedstawią nową Rasę Gościnną – Orków i Gobliny. Nowi goście zawitają do posiadłości graczy wraz z wieloma budynkami i technologiami do odblokowania, nie będzie więc chwili na nudę. W dalszej części odcinka zostanie przedstawiony sposób w jaki legendarna już gra InnoGames, Plemiona, świętuje swoje 13 urodziny przy pomocy 13 unikalnych zadań. Na samym końcu filmu zostaną ogłoszeni zwycięzcy międzynarodowego konkursu wideo gry The West.

Poprzez comiesięczne audycje wideo, InnoGames starają się zapewnić społeczności najświeższe informacje dotyczące swoich gier. Gospodarze InnoGames TV mówią po angielsku, ale napisy w serwisie YouTube są dostępne w 9 innych językach.

Post Author: TreeCo