runescapeLOGO

Nowy kontynent w RuneScape

runescapeLOGO

Już w październiku RuneScape skieruje się w stronę zupełnie nowego kontynentu – Wschodnich Wysp (The Eastern Isles). Wyjątkowa impreza dla społeczności graczy – RuneFest 2016, uświetni pojawienie się w grze tego terytorium, którego wygląd zainspirowały krajobrazy Polinezji. Rozpoczynający się 17 września RuneFest 2016 zabierze uczestników w niezwykłą podróż po morzach i oceanach w stronę nowego archipelagu wysp. W tym roku impreza cieszy się rekordową popularnością, a z puli, która trafiła do sprzedaży ledwie dwa tygodnie temu, zostało już naprawdę niewiele biletów.
Pierwsza część nowego kontynentu, The Arc, zostanie udostępniona już dzisiaj. Składają się na nią wyspy Whale’s Maw, Waiko oraz Aminishi, otoczone licznymi mniejszymi wysepkami. Miejscowa ludność nigdy wcześniej nie słyszała o bohaterach i ich przygodach. Dlatego gracze będą musieli zacząć wszystko od początku i na nowo budować swoją reputację i zdobywać bogactwa. Dotyczy to nawet graczy z długim stażem, którzy na równi z początkującymi wystartują z tej samej pozycji.

RuneFest 2016 wypełnią liczne wydarzenia i ogłoszenia informujące o dalszych planach rozwoju marki RuneScape oraz Old School RuneScape czy Chronicle: RuneScape Legends. Uczestnicy imprezy, ozdobieni klimatycznymi dodatkami prosto ze Wschodnich Wysp, będą mieli okazję uczestniczyć w licznych tematycznych aktywnościach – paradzie cosplayu, wyzwaniach i konkursach, panelach dyskusyjnych z twórcami, after party oraz w wielu innych rozrywkach i atrakcjach.
„Nie możemy się już doczekać spotkań z naszymi wspaniałymi graczami podczas RuneFest 2016, kiedy dołączą do nas we wspólnym świętowaniu przełomowego momentu dla RuneScape. Zaprezentujemy nie tylko nowe lokacje na Wschodnich Wyspach, ale także poinformujemy o nowej zawartości, która trafi do RuneScape na przestrzeni nadchodzącego roku.” – powiedział David Osborne, główny projektant gry. „Zdradzimy również nasze plany dotyczące innych tytułów z uniwersum RuneScape, w tym związane z Old School RuneScape i jego rosnącą popularnością w sektorze e-sportu, z mobilną wersją Chronicle: RuneScape Legends oraz z nadchodzącym tytułem – RuneScape: Idle Adventures.”

Szczęśliwi RuneScaperzy – oraz ci, którzy chcą zapewnić sobie miejsce w drodze na Wschodnie Wyspy – mogą znaleźć więcej informacji dotyczących RuneFest 2016 na stronie internetowej www.runescape.com/runefest.

Post Author: TreeCo