crushomlineLOGO

Ostatni etap zamkniętych beta-testów Crush Online

crushomlineLOGO

GAMESinFLAMES ogłasza rozpoczęcie trzeciej i zarazem ostatniej fazy zamkniętych beta-testów swojego oryginalnego MMO – Crush Online. W najnowszej, dostępnej już do pobrania wersji gry, zespół zaimplementował już szereg usprawnień i poprawek w oparciu o głos społeczności graczy biorących udział w dotychczasowych testach.

W nowej fazie testów zarejestrowani już gracze mogą korzystać ze swoich dotychczasowych kluczy dostępu, zaś osoby, które chcą dopiero rozpocząć przygodę z Crush Online wciąż mogą zgłaszać się do udziału w zamkniętej becie na stronie www.crush-game.com.
René Rieck, Product Manager GAMESinFLAMES, zdradza co nieco na temat szczegółów ostatniej aktualizacji: “Wśród wielu zmian wspomniałbym o Oblężeniach Zamków, które są teraz znacznie większym wyzwaniem, a drzewko Umiejętności Mistrzowskich zostało całkowicie przebudowane, tak by różne klasy postaci miały bardziej wyróżniające je cechy nabyte poprzez umiejętności. Poprawiliśmy też balans rozgrywki oraz system ulepszeń broni – w przyszłości będziemy dalej szlifować oba te obszary rozgrywki. Wielu graczy prosiło też o zmiany w interfejsie użytkownika i cieszymy się, że wiele z nich udało się wprowadzić – na przykład, gracze będą teraz widzieć na bieżąco wszystkie zmiany w statystykach swoich postaci. Dodaliśmy też nowe questy, dzięki czemu gracze szybciej będą w stanie osiągnąć maksymalny poziom. Z pomocą użytkowników wytropiliśmy i wyeliminowaliśmy też oczywiście szereg drobnych błędów i usterek w grze, więc można w jeszcze większym komforcie cieszyć się nową zawartością.”

Post Author: TreeCo