gamescom2016LOGO

Polscy reprezentanci w Gamescomowym Game Jamie

gamescom2016LOGO

W oku targowego cyklonu największego wydarzenia branży gier w Europie, 300 osób podejmie wyzwanie stworzenia gry w jedyne 48 godzin.

Do udziału Game Jamie pod patronatem studia InnoGames zapisali się już twórcy z całej Europy i spoza niej. Wietnam, Indonezja, Kenia – pasjonatów z żyłką do wyczynowej produkcji gier nie brakuje. Polską myśl developerską reprezentować będzie niezastąpiony Sos Sosowski oraz zespół Digital Melody, czyli twórcy rodzimej perełki mobilnej – gry Timberman. „Game Jamy, w tym IGJAM w Kolonii, to zawsze idealne miejsca aby wspólnie zrobić coś fajnego” – mówi Paweł Jędrysiak z Digital Melody. „W naszym studiu kochamy tworzyć, poznawać ludzi i uczyć się, więc plan na pobyt w Kolonii mamy prosty: chcemy dobrze się bawić, napić się piwka i wrócić z 'nagrodą'”.

Twórcy zwycięskich produkcji z IGJAMu będą mieli wyjątkową okazję zaprezentować swoje dzieła szerokiej publiczności Gamescomu w specjalnej strefie Indie Arena w Hali 10.1 przez cały weekend 20 i 21 sierpnia, a przewidziano także szereg innych wartościowych nagród.

 

Post Author: TreeCo