warframe logo

Potężna aktualizacja WARFRAME

warframe logo

Sprawdźcie co zawiera najnowsza aktualizacja WarFrame!
Jeszcze nie zdążyła opaść wrzawa po aktualizacji „Widma Kolei Solarnych” na konsolach oraz imprezie TennoCon 2016, pierwszym konwencie przeznaczonym specjalnie dla społeczności zgromadzonej wokół Warframe i 26 milionów zarejestrowanych graczy z całego świata, a już na PC pojawia się kolejny update do gry od niezależnego twórcy i wydawcy, Digital Extremes. Dziś na komputery osobiste, a wkrótce także na konsole, wejdzie aktualizacja Silver Grove , która wprowadza do gry Titanię, jedną z najbardziej niezwykłych Warframe jak do tej pory.

Pokazana światu po raz pierwszy podczas panelu TennoLive na TennoConie 2016 w rodzinnym mieście studia Digital Extremes – London w kanadyjskiej prowincji Ontario, Titania udowadnia, że małe może być lepsze. Dzięki umiejętności zmniejszania rozmiaru oraz latania po całej mapie za pomocą wbudowanego Archwinga, Titania potrafi wypatroszyć przeciwników rojem motyli o skrzydłach ostrych jak brzytwy oraz unikalnym zestawem zdolności.
Główne cechy aktualizacji Silver Grove na PC to między innymi:

NOWY WARFRAME – TITANIA: Gracze mogą wyśledzić swoich wrogów dzięki tajemniczym zdolnościom nowego wojownika Lotusa, Titanii, która zaatakuje nieprzyjaciół rojem motyli o skrzydłach ostrych jak brzytwa, rozproszy ich lśniącymi wabikami i zmieni się w małą, ale zabójczą wróżkę. Ten niesamowity, zmniejszający się Warframe może dać niezłego kopa!

KOLEJNE USPRAWNIENIA LUNARO: Tenno, do boju! Niedawno wprowadzony do Warframe sport drużynowy, Lunaro, powiększa się!
NOWY SYSTEM GLYPHÓW: Od tej pory gracze będą mogli zostawić na polu walki nieco więcej, niż tylko ciała poległych wrogów. Użytkownicy będą oznaczać swoją obecność dzięki nowemu systemowi Glyphów, który da możliwość wyboru spośród wielu stylów unikalnych oznaczeń i zostawienia po sobie śladu.

 
Gracze na PC mogą pobrać Warframe wraz z aktualizacją The Silver Grove za darmo już dziś! Posiadacze PlayStation®4 i Xbox One dostaną taką możliwość już wkrótce.
Aby dowiedzieć się więcej o Warframe, pobrać grę za darmo oraz dołączyć do społeczności, prosimy odwiedzić oficjalną stronę internetową gry: www.warframe.com.

Post Author: TreeCo