grepolisLOGO

Siedem lat Grepolis

grepolisLOGO

InnoGames świętuje w tym miesiącu podwójnie – urodziny obchodzą dwie popularne produkcje niemieckiego studia. Wrzesień upłynie graczom pod znakiem serii imprez z okazji drugiej rocznicy premiery Tribal Wars 2, a następnie siódmych urodzin MMO w mitycznych realiach antycznej Grecji – Grepolis.

Już od 2009 roku gracze z całego świata spotykają się w tej klasycznej grze strategicznej by walczyć o dominację nad światem antyku. Siedmioletni staż czyni Grepolis jedną z najdłużej dostępnych i najpopularniejszych międzynarodowych gier free-to-play.

Grepo Infographic PL

W tym miesiącu, w ramach obchodów urodzin gracze Tribal Wars 2 i Grepolis mają szansę wygrać w specjalnym konkursie znaczne sumy używanej w grze waluty. By wziąć w nim udział, wystarczy obejrzeć najnowszy odcinek InnoGames TV i odpowiedzieć na pytania zadane przez prowadzącą program Dianę. Dodatkowo, gracze Grepolis mogą wziąć udział w imprezie urodzinowej odbywającej się w świecie gry, podczas której w szybki i przyjemny sposób będą mogli otrzymać dodatkowe punkty kultury.

Post Author: TreeCo