mu legendLOGO

Wystartowały zapisy do bety MU LEGEND!

mu legendLOGO

WEBZEN, ogólnoświatowy deweloper i wydawca darmowych gier ogłosił premierę oficjalnej strony dla nadchodzącego tytułu Dark Fantasy MMO Hack ‘n’ Slash MU LEGEND.  

Otwarcie strony oznacza również start wstępnych zapisów na 1 Zamknięty Test zaplanowany na koniec października. MU Legend jest niecierpliwie oczekiwanym tytułem MMO typu Hack ‘n’ Slash i następcą Mu Online. Gracze maja dwie opcje na udział w Zamkniętej Becie:
·Udać się na stronę http://mulegend.webzen.com I zarejestrować konto. Spośród wszystkich zgłoszeń losowo zostanie wybrana pula uczestników. Ci którym się udało zostaną powiadomieni za pomocą e-maila

·Zdobyć klucz od naszych partnerów medialnych bądź w konkursach i losowaniach. Dostępna będzie ograniczona ilość kluczy, ale osoby z kluczem będą miały zapewniony udział w teście. Dokładne informacje o partnerach i ofertach będą dostępne na oficjalnej stronie.

Richard Moon, Head of Global Business w WEBZEN: „Z radością dajemy graczom pierwszy wgląd w nowy rozdział historii kontynentu MU.W świat, który miliony graczy zna i kocha od ponad dekady. Zapraszamy graczy do tego zamkniętego testu by pomogli nam zbudować naszą wizje MU Legend.” „Ten test to kolejny krok zbliżający nas do celu, jakim jest danie graczom na całym świecie MU nowej generacji” – dodał.

Dowiedz się więcej o MU LEGEND, dostępnych klasach oraz świecie i grze na oficjalnej stronie: http://mulegend.webzen.com

O MU LEGEND
MU LEGEND jest mocno oczekiwaną nową grą MMORPG, spadkobiercą MU Online. Charakteryzuje się jest płynnym i dynamiczny system walki hack-and-slash, oraz zawartością zarówno dla grających solo, jak i graczy preferujących grę w grupie. Gracze mogą wybrać pomiędzy czterema klasami postaci, jak Darklord, Whisperer, Blader oraz Warmage – i zagłębić się w niekończący się konflikt pomiędzy rasami świata MU. MU Legend oferuje zapierającą dech grafikę, która będzie dostępna nawet dla użytkowników słabszych komputerów, pełen detali styl graficzny wraz z oszałamiającymi efektami.

Post Author: TreeCo