dungeonsanliensLOGO

Dungeons & Aliens wyróżnione w kolekcji indie Google Play

dungeonsanliensLOGO
Najnowsza gra mobilna warszawskiego studia – Dungeons & Aliens – znalazła się wśród wyróżnionych przez załogę Google Play gier niezależnych na Android, a Clock Simulator otrzymał kolejny tryb rozgrywki jako darmowe DLC na wszystkich platformach.
Clock Simulator to minimalistyczna, relaksująca gra rytmiczna, która zebrała 95% pozytywnych recenzji na Steamie. Dungeons & Aliens to darmowa mobilna gra akcji z mechaniką swipe&slash, w którą gra się jak w połączenie Fruit Ninja z Plants vs Zombies.  Co mają ze sobą wspólnego? Twórców! Warszawskie Kool2Play jest studiem, które lubi wprowadzać w życie niecodzienne pomysły na gry. Zachęca graczy, by sprawdzili się w roli mechanizmu zegara, wypuszcza ich w rozpędzonym statku kosmicznym w pas asteroid bez żadnej broni, stawia naprzeciw siebie armię kosmicznych mutantów i władających magią krasnoludów, czy wreszcie skupia mechanikę gry na miotaniu ptasim guanem. Brzmi to wszystko dość niecodziennie, ale w tym szaleństwie musi być metoda, bo gry Kool2Play przyjmowane są coraz bardziej entuzjastycznie.

Dungeons & Aliens jest obecnie prezentowane na całym świecie wśród 15 tytułów, które Google Play Store wybrało do kolekcji Nowych Gier Niezależnych. Z kolei z wynikiem 95% pozytywnych recenzji, Clock Simulator jest obecnie jednym z najlepiej ocenianych na Steamie tytułów w kategoriach tak gier symulacyjnych,  jak i rytmicznych. Kool2Play może pochwalić się ocenami nie niższymi niż 4/5 dla wszystkich czterech wydanych dotąd gier.

By podkreślić premierę Dungeons & Aliens, studio Kool2Play przygotowało nowy, specjalny tryb rozgrywki w Clock Simulator i udostępnia go za darmo jako aktualizację zarówno w wersji na PC, jak i mobilnych. To część wsparcia po premierze, jakie studio zapewnia swojej grze rytmicznej, a gracze mogą się w przyszłości spodziewać kolejnych „darmowych DLC”.

“Każda z naszych gier jest zdecydowanie inna od pozostałych, a wszystkie wyróżniają się w tłumie innych produkcji. Nigdy nie odpuszczamy sobie zabawnego pomysłu na grę tylko dlatego, że wydaje się zbyt dziwny czy szalony. Nie brniemy jednak w realizację walniętych pomysłów tylko dla efektu „rety, co oni tam palą?”. Gra w duchu Kool2Play to taka, która robi intrygujące pierwsze wrażenie i zaskakuje pomysłem, ale utrzymuje zainteresowanie gracza angażującą rozgrywką i perfekcyjnym dopracowaniem” – tłumaczy Michał Marzęcki, szef studia. “Jaramy się tym, jak bardzo gracze docenili nasze gry na Steamie i jesteśmy dumni z wyróżnienia w kolekcji gier niezależnych na Google Play. Po pierwszym roku w branży można nazwać to ładnym początkiem, ale dopiero się rozkręcamy. Mamy jeszcze wiele do pokazania!”

Post Author: TreeCo