plemionaLOGO

Strażnica chroni granic w Plemionach!

plemionaLOGO

InnoGames zaprezentowało dziś nowy budynek w swoim klasycznym, strategicznym MMO – Plemiona. Strażnica zapewni graczom informacje o zbliżających się atakach, co pozwoli na lepsze przygotowanie obrony przed inwazją. Już od dziś, nowy budynek dostępny będzie we wszystkich nowo rozpoczętych światach gry.

Strażnica to całkowicie nowa konstrukcja i nie zajmie miejsca  z już istniejących budynków. Każda Strażnica dysponuje pewnym zasięgiem działania, w którym wykryje siły wroga. Obszar ten można powiększyć rozwijając poziom budynku, aż do maksymalnej wartości wynoszącej 20. Gracz zostanie poinformowany o sile wrogiej armii, kiedy tylko wojska najeźdźcy przekroczą granicę obszaru działania Strażnicy. Stanie się tak nawet jeśli obca armia przemieszcza się obok wioski z wybudowaną Strażnicą bez zamiaru atakowania jej. Jest więc istotne, by gracz w strategiczny sposób zaplanował rozmieszczenie Strażnic na swoich ziemiach, aby zwiększyć obronność jak największego, kontrolowanego przez siebie fragmentu mapy.

Dostęp do budynku Strażnicy otrzymają w pierwszej kolejności zakładający nowe światy gry gracze Plemion  z Hiszpanii, Rosji, Portugalii i Francji. Pozostałe regiony dołączą w nadchodzących tygodniach.

Post Author: TreeCo