ChronicleRunescapeLegendsLOGO

Nadchodzi czas „PRÓBY RADIMUSA”– w Chronicle!

ChronicleRunescapeLegendsLOGO

Karty rozdane! Sześć Legendarnych postaci z kart Kroniki stanie ramię w ramię z graczami przed Próbami Radimusa – nową kampanią jednoosobową w cieszącej się uznaniem strategicznej karciance od Jagex.

Wielki Wezyr Gildii Legend, Radimus Erkle, wzywa śmiałków którzy podejmą jego wyzwanie i ukończą serię niebezpiecznych misji. Kto wyjdzie z tej przygody zwycięsko, dostąpi zaszczytu włączenia do swej talii karty samego Wielkiego Wezyra! Rozpoczęcie Prób Radimusa zwiastuje nowe dodatki w grze – w Chronicles: Runescape Legends pojawi się globalny i prywatny chat oraz nowy system dynamicznych środowisk w rozdziałach kroniki.

Już od czasu letniej premiery Chronicle: RuneScape Legends oferuje graczom wyjątkowo wciągającą rozgrywkę łączącą w sobie elementy strategii, przygody i kolekcjonerskiej gry karcianej, w której użytkownik walczy przeciwko własnoręcznie zbudowanej talii, jednocześnie wypracowując strategię pokonania ludzkiego przeciwnika w trakcie podzielonej na pięć rund partii. Najnowsza aktualizacja nie tylko dodaje świeżutki tryb kampanii, ale też otwiera drogę aby stać się Legendą nowej grupie graczy – posiadaczom komputerów Mac. Przed wszystkimi zaś otwiera się możliwość odwiedzenia trzech nowych środowisk charakterystycznych dla znanego graczom RuneScape regionu krainy Gielinor. Wioska Shilo, Wulkan Karamja i Szczyt Musa to nowe miejsca, które gracze odwiedzą w wędrówce przez region Karamja.

ChronicleRuneScape1
 „Od dawna już planowaliśmy oddanie w ręce graczy trybu kampanii jednoosobowej, a teraz z podnieceniem będziemy śledzić jak też gracze poradzą sobie z niebezpiecznymi Próbami Radimusa” opowiada James Sweatman, główny projektant Chronicle: RuneScape Legends. „Dodatek wsparcia dla komputerów Mac to coś, o co proszono nas od czasu samej premiery. To wspaniałe, że udało nam się zaprosić nową, wielką grupę graczy do zabawy. Wciąż pracujemy by zapewnić Chronicle: Runescape Legends status kompletnego, bogatego doświadczenia jakiego gracze oczekują od kolekcjonerskich gier karcianych.”

reflinkLOGO

Post Author: TreeCo