myfreecirkusLOGO

My Free Circus dostępne w przeglądarce

myfreecirkusLOGO

Upjers oddaje dziś w ręce graczy przeglądarkową wersję gry My Free Circus. Dzięki temu w zabawną symulację cyrku można grać również w domu na komputerze stacjonarnym lub laptopie.

Angażowanie i szkolenie artystów, projektowanie przedstawień cyrkowych i zaspokojenie potrzeb publiki – wszystkie te czynności Dyrektorzy cyrku mogą wykonywać od dziś na domowym komputerze. A co najważniejsze, nie potrzebne są do tego dodatkowe wtyczki takie jak Flash czy Unity.

Tym samym kolorowy świat cyrku wyrusza na podbój serc fanów gier przeglądarkowych, a miłośnikom aplikacji oferuje dodatkową możliwość kontynuowania doskonałej zabawy w cyrk na  urządzeniach stacjonarnych. Cross platformówka My Free Circus to idealne rozwiązanie dla wszystkich zwolenników gry bez granic.

Naturalnie i wersja przeglądarkowa zawiera tą samą bogatą paletę zwierząt cyrkowych, artystów i opcji co aplikacja. Teren cyrku da się obracać o 360 stopni również i myszką, dzięki czemu gracze mogą podziwiać namiot cyrkowy, wybiegi, wozy artystów, dekoracje i wiele innych obiektów z różnych perspektyw.

Każdy kto pragnie zachwycić publikę utalentowanymi artystami i zapierającymi dech w piersiach pokazami, koniecznie powinien zarejestrować się w grze My Free Circus.

reflinkLOGO

Post Author: TreeCo